KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14377514
nr 1437 7514
Anders Finn
(1908-1994), Sverige
Oljemålning, Uppsala Domkyrka. Signerad. Olja på pannå, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 62x72 cm
Anders Finn, svensk bildkonstnär född 1908, död 1994 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:31:20
8/12 11:31:34